ul. Żwirki 29d, 63-400 Ostrów Wielkopolski
62 591 55 55
info@xero-service.pl

O FIRMIE

To co nas wyróżnia to profesjonalizm i doświadczenie

Witamy na naszej stronie internetowej, która pozwoli Państwu pozyskać bliższe informacje na temat naszej działalności. Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży i serwisie urządzeń biurowych od 1990 roku. Produkty, zakres usług jak również sugestie i pomysły przez nas proponowane mają na celu szybkie i efektywne zaspokojenie potrzeb Naszych Klientów. Dlatego też są one zgodne z najnowszymi osiągnięciami techniki i sprawdzonymi już rozwiązaniami.

U podstaw naszej działalności znajdują się najwyższej jakości produkty takich marek jak: NASHUATEC, KONICA MINOLTA, CANON, PANASONIC, DEVELOP, SAMSUNG, HEWLETT PACKARD, RICOH, TOSHIBA, TA TRIUMPH ADLER. Specjalizujemy się w optymalizacji systemów drukowania i zarządzania dokumentami. Nasza firma wdraża rozwiązania obniżające koszty drukowania. Jesteśmy autoryzowanym integratorem i dostawcą rozwiązań Nashuatec w województwie wielkopolskim. 

W ofercie firmy znajdują się urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, kopiarki, skanery, faksy, duplikatory cyfrowe oraz oprogramowania do elektronicznej archiwizacji i zarządzania dokumentami. Obecnie koncentrujemy się na konsultingu i wsparciu technicznym naszych klientów. Naszym rozwiązaniem jest redukcja całkowitego kosztu utrzymania systemu drukowania w każdym przedsiębiorstwie.

Wysoko wykwalifikowana kadra

Skuteczność i sukcesy w działaniu odnosimy dzięki naszym specjalistom, wysoko wykwalifikowanej kadrze posiadającej niezbędną wiedzę i doświadczenie, by móc sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych Klientów.

Gwarantujemy najwyższa jakość usług

Podejmując z nami współpracę mają Państwo do dyspozycji atrakcyjne instrumenty finansowe takie jak: raty, leasing, dzierżawa. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, w tym: fachowe doradztwo przy zakupie, obsługę po sprzedaży – dostarczenie i uruchomienie sprzętu, szkolenie w zakresie obsługi sprzętu oraz profesjonalną opiekę serwisową. Naszym Klientom zapewniamy szybką dostawę oryginalnych i kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych.

Wieloletnie doświadczenie

Posiadając blisko 30-letnie doświadczenie, staramy się sprostać potrzebom Naszych Klientów stale podnosząc jakość usług, uwględniając rozwijające się trendy rynkowe.

Wspieramy Sport
Jesteśmy wielkimi miłośnikami sportu, a emocje gwarantowane nam przez sportowców są czymś bezcennym. Dlatego z dumą wspiera lokalny sport!
Shadow
Slider