TONERT_TUSZE_OSTRÓW

Tusze, tonery i części zamienne do urządzeń biurowych

Slider
tusze_tonery_ostrow_wielkopolski

Materiały eksploatacyjne i części zamienne

Firma XERO-SERVICE specjalizuje się w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukująco-kopiujących.

Skontaktuj się z nami:

Obok szerokiej gamy materiałów oryginalnych producentów (NASHUATEC, RICOH, KONICA MINOLTA, CANON, SAMSUNG, HEWLETT PACKARD, BROTHER, LEXMARK) posiadamy również kompatybilne materiały eksploatacyjne.
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

UNI-1 – Specjalizuje się w produkcji wkładów laserowych i atramentowych popularnych marek. Firma dostarcza wysokiej jakości produkty, które podlegają rygorystycznemu procesowi opracowywania i kwalifikacji. Dzięki temu odpowiadają one lub przewyższają działanie oryginalnych produktów.

ASARTO – specjalizuje się we wkładach atramentowych i laserowych do drukarek. Ofertę uzupełniają folie do faksów termotransferowych i drukarek igłowych.

Tusze i tonery Asarto objęte są dożywotnią gwarancją, natomiast taśmy do drukarek igłowych 24-miesięczną. Produkty ASARTO zostały nagrodzone prestiżowym godłem „Laur Konsumenta” w kategorii Odkrycie Roku 2013.

KATUN– są to alternatywne produkty do kserokopiarek, drukarek, telefaksów, powielaczy cyfrowych.  Katun to amerykańska firma, założona w 1979 roku, obecna na rynku światowym od ponad 30 lat. Jej celem jest dostarczanie tonerów, developerów i części do kopiarek wszystkich marek o jakości nieodbiegającej od oryginału.

INTEGRAL –producent tonerów przede wszystkim do kserokopiarek, znany na europejskim rynku
z bardzo wysokiej jakości swoich produktów.