servis_kopiarek

Najwięksi producenci urządzeń biurowych zaufali naszej firmie.

Slider
serwis kopiarek

Serwis

Firma XERO-SERVICE Leśnierowski Spółka Jawna specjalizuje się od wielu lat w serwisie sprzętu biurowego tzn.: kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, ploterów, faksów, niszczarek, bindownic, itp.

Skontaktuj się z nami:

Najwięksi producenci urządzeń biurowych zaufali naszej firmie. Uwzględnili fachowość oraz doświadczenie naszych inżynierów serwisu, których cel to zaufanie Klienta, rzetelność oraz krótki czas naprawy. Prowadzimy serwis urządzeń wielu znanych producentów: Nashuatec, Hewlett Packard, Canon, Konica Minolta, Samsung, Toshiba, Ricoh, Rex Rotary, Gestetner, Danka, Develop, Xerox, Sharp, Panasonic, Brother i wiele innych. Nasz serwis jest dyspozycyjny dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

CZAS REAKCJI SERWISU W NASZEJ FIRMIE TO 8 GODZIN ROBOCZYCH.

XERO – SERVICE

Prowadzimy szeroki zakres usług:

Serwis sprzętu biurowego

Doradztwo i wsparcie techniczne

Szkolenia, usługi wdrożeniowe

Montaże sprzętu

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Ekspertyzy techniczne

Ponadto oferujemy Państwu obłsugę techniczną Waszego sprzętu na zasadach „kontraktu serwisowego”. Umowa Obsługi Serwisowej zapewnia, iż Państwa urządzenie jest stale utrzymane w optymalnym stanie technicznym. Bieżącą kontrolę nad urządzeniami sprawuje serwis . Wystarczy, że co miesiąc przekażecie Państwo dane o stanie licznika i kondycji sprzętu. My przeprowadzimy komputerową symulację pracy produktu, dzięki czemu nie ma konieczności pamiętania terminów wizyt serwisowych, czy konserwacyjnych. Priorytetowa obsługa Klientów objętych Umową Serwisową oznacza, że jesteście Państwo obsługiwani w pierwszej kolejności, z zachowaniem zapisów umowy i czasów w niej określonych. Uproszczenie administracyjne to jedna faktura, jaką otrzymacie Państwo od nas za uwzględnioną w umowie liczbę kopii/wydruków. Innych faktur – za części, naprawy, wizyty serwisowe itp. nie otrzymacie, bo za nic Dodatkowo nie płacicie